I OGÓLNOPOLSKI ZJAZD RODZINY SZKÓŁ ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ

8-9 CZERWCA 2007 KRAKÓW

 

  Galeria zdjęć - dzień 1

 Galeria zdjęć - dzień 2

Galeria zdjęć wykonanych przez uczniów

    Program wycieczki do Krakowa

    Lista uczestników - klasy  III

    Lista uczestników - klasy  IV - VI

    Lista uczestników - dorośli   

    Jak zachować się na wycieczce i co ze sobą zabrać

    Lista szkół uczestniczących w I Zjeździe 8 czerwca

 

     Zjazd Rodziny honorowym patronatem objęli:
    Stanisław Kardynał Dziwisz - Arcybiskup Metropolita Krakowski
    Roman Giertych - Minister Edukacji Narodowej.
    Piotr Boroń - Senator RP
    Marek Nawara - Marszałek Województwa Małopolskiego.
    Maciej Klima - Wojewoda Małopolski
    Józef Roztworowski - Małopolski Kurator Oświaty
    Wacław Kula - Wójt Gminy Liszki


Program wycieczki do Krakowa

7 – 9 VI 2007 r.

    Dzień I – 7 czerwca (czwartek)

*      godz. 15.00 – wyjazd z Lublina (parking przy Szkole Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie)

*      godz. 21.00 – przyjazd do Krakowa

o       kolacja we własnym zakresie

o       nocleg uczniów ( i opiekunów grupy) – Schronisko Młodzieżowe,
ul. Szablowskiego 1 c

o       nocleg rodziców i grona pedagogicznego – Hotel Junior Krakus,
ul. Nowohucka 33

 

    Dzień II – 8 czerwca (piątek)

    I OGÓLNOPOLSKI ZJAZD RODZINY SZKÓŁ ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ

*      g godz. 7.00 – śniadanie dla grupy rodziców i grona pedagogicznego

*      odz. 7.30 – śniadanie dla uczniów

*      godz. 8.30 – zbiórka na Rynku (przy pomniku Mickiewicza) – formowanie orszaku

*      godz. 9.00 – przemarsz Drogą Królewską na Wawel

*      godz. 9.40 – zatrzymanie orszaku przed Katedrą

*      godz. 10.00 – rozpoczęcie mszy św.

*      około godz. 12.00 – sesja zdjęciowa

*      godz. 13.30 – przerwa obiadowa /zmiana stroju/  (SMOCZA JAMA)

*      godz. 15.00 – 16. 00 - Błonie – prezentacja szkół im. św. Królowej Jadwigi

*      seans w kinie trójwymiarowym (70 min)

*      kolacja

*      pobyt w „Aqa – Parku” – 2 godz.

*      godz. 21.00 – powrót do Hotelu

 

    Dzień III -  9 czerwca (sobota)

*      godz. 9.00 – śniadanie

*      godz. 10.30 – zwiedzanie Wawelu (Skarbiec, Zbrojownia, Katedra, Reprezentacyjne Komnaty Królewskie, Smocza Jama)

*      godz. 14.15 – obiad (SMOCZA JAMA)

*      godz. 15.30 – zwiedzanie miasta z przewodnikiem krakowskim: Barbakan, Brama Franciszkańska, Rynek, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Katedra Krakowska

*      kolacja na trasie (we własnym zakresie)

*      godz. 22.00 – powrót do Lublina

   Koszt wycieczki dla ucznia – 200 zł

   Cena obejmuje:

o     transport autokarowy,

o     ubezpieczenie NNW,

o    2 noclegi,

o     wyżywienie: 2 śniadania (piątek, sobota), 2 obiady (piątek, sobota),

o     realizację programu (bilety wstępu),

o     opłata przewodnika.

 


Lista uczestników - klasy III

Lp.

      Imię i nazwisko

Klasa

1. Górnik Emilia

IIIa

2. Kołcz Kacper

IIIa

3. Knap Dominika

IIIa

4. Galiński Paweł IIIb
5. Gogacz Wojciech IIIb
6. Basaj Marceli IIIc
7. Bielawska Olga IIIc
8. Bukowska Karolina IIIc
9. Bogusław Michał IIIc
10. Grochowska Magdalena IIIc
11. Pastuszuk Łukasz IIIc
12. Pawłowski Maciej IIIc
13. Skóra Magdalena IIIc
14. Szostak Aleksandra IIIc
15. Wójcik Adrianna IIIc
16. Cioczek Adrian IIId
17. Chybowska Karolina IIId
18. Jakubowski Michał IIId
19. Krawczyk Mateusz IIId
20. Lynkiewicz Kinga IIId
21. Rutkowska Julia IIId
22. Sawicka Magdalena IIId
23. Sugier Adrian IIId
24. Szacoń Dominika IIId
25. Wojdat Emilian IIId
26. Parol Adam IIId
27. Suszek Michał IIId
28. Tokarz Jakub IIId
29. Gogacz Tomasz Id

 


Lista uczestników - klasy IV - VI

Lp.

      Imię i nazwisko

Klasa

1. Buczkowska Klaudia IVa
2. Gogacz Michał IVa
3. Bronikowska Weronika IVb
4. Basznianin Marta IVc
5. Bronikowska Alicja IVc
6. Kania Joanna IVc
7. Kostecka Wiktoria IVc
8. Kuchnicka Julia IVc
9. Modrzejewska Miriam IVc
10. Nowak Aleksandra IVc
11. Robak Anna IVc
12. Sochaj Monika IVc
13. Wieczorkiewicz Jakub IVc
14. Jakubczak Filip Va
15. Słowik Sławomir Va
16. Szwajgier Agnieszka Vb
17. Lachewicz K atarzyna Vd
18. Łoś Wojciech Vd
19. Bielawska Alicja VIb
20. Gogacz Piotr VIe

 


Lista uczestników - dorośli

Lp.

      Imię i nazwisko

 

1. p. Gogacz Katarzyna   Id, IIIb, IVa, VIe  
2. p. Bronikowska Anna    IVb  
3. p. Górnik Barbara    IIIa  
4. p. Bielawska Iwona  VIb
5. p. Bielawski Artur  VIb
6. p. Wójcik Jerzy   IIIc
7. p. Charzyńska-Wójcik Magdalena   IIIc
8. p. Bukowski Ryszard IIIc
9. p. Buczkowski Dariusz

  IVa  

10. p. Galińska Małgorzata   IIIb
11. p. Galiński Sławomir  IIIb
12. p. Szacoń Izabela   IIId
13. p. Szacoń Wiesława IIId
14. p. Wojdat Stanisław   IIId
15.

p. Grochowska Małgorzata  

  IIIc  
16. p. Tokarz Wiesław   IIId
17. p. Piskor Jerzy  
18. p. Kozieł Bożenna    
19. p. Kustra Joanna    
20. p. Laskowska Maria    
21. s. Marzena Lata    
22. ks. Stanisław Denys  
23. p. Koproń Marta    
24. p. Wójcik Grażyna    
25. p. Biegaj Magdalena